På Delvators eftermarknadsavdelning arbetar idag elva personer. Nio av dessa sitter på huvudkontoret i Eslöv medan två arbetar från vår filial i Härnösand.

Nedan listas kontaktinformation till samtliga inom eftermarknadsavdelningen.

 

  Thomas Johnsson
Eftermarknadschef
Direkt: 0413-692 11
thomas.johnsson@delvator.se

Daniel Olsson
Teknisk Support
Direkt: 0413-692 31
daniel.olsson@delvator.se
  Per Jönsson
Kvalitetsansvarig
Direkt: 0413-692 06
per.jonsson@delvator.se
  Mattias Pettersson
Utrustningsansvarig
Direkt: 0413-692 43
mattias.pettersson@delvator.se

Mikael Jensen
Reservdelsansvarig
Direkt: 0413-692 42
mikael.jensen@delvator.se
  Markus Larsson
Lager & reservdelar Eslöv
Direkt: 0413-692 41
markus.larsson@delvator.se
  Magnus Waaranperä
Lager Eslöv
Direkt: 0413-692 44
  Patrik Hansson
Teknisk support & konstruktion
Direkt: 0413-692 33
patrik.hansson@delvator.se
  Henrik Nilsson
Verkstadschef Eslöv
Direkt: 0413-692 15
henrik.nilsson@delvator.se

Örjan Sundqvist
Verkmästare Härnösand
Direkt: 0611-55 20 35
orjan.sundqvist@delvator.se
  Johan Viklund
Reservdelar Härnösand
Direkt: 0611-55 20 33
johan.viklund@delvator.se