Delvators administration finns vid huvudkontoret i Eslöv.

Nedan listas kontaktinformation till samtliga inom administrationsavdelningen.

 

Delvator_Hitachi_Lotta Lundquist_VD Lotta Lundquist
VD
Direkt: 0413-692 01 lotta.lundquist@delvator.se
  Therese Nilsson
Ekonomichef
Direkt: 0413-692 02 therese.nilsson@delvator.se
  Jennie Stenfeldt
Ekonomiassistent
Direkt: 0413-692 03 jennie.stenfeldt@delvator.se
  Henrik Ivansson
Operationsansvarig
Direkt: 0413-692 14 henrik.ivansson@delvator.se
  Emma Igheimer-Svensson
Orderadministratör
Direkt: 0413-692 16
emma.igheimer-svensson@delvator.se 
  Monika Weinberg
Marknadsansvarig
Direkt: 0413-692 05
monika.weinberg@delvator.se